GüncelLansman/YenilikMotosiklet

KYMCO, yeni Downtown GT 350’yi fuarda görücüye çıkardı

Performans severlerin eş zamanlı konfor ihtiyacını da karşılamak üzere üretilen Downtown GT 350, fuar ile eş zamanlı olarak 359 bin 900 TL fiyatıyla listelerde yerini aldı.

DOĞAN Trend Otomotiv tarafından Türkiye’de temsil edilen KYMCO, en yeni modelleri ve kullanıcılarına sunduğu avantajlarla Motobike İstanbul 2024’e damgasını vurdu. KYMCO, tamamen yenilenmiş güçlü ve konforlu bir touring scooterı olan yeni Downtown GT 350 modelini ilk kez Motobike İstanbul’da görücüye çıkardı. Performans severlerin eş zamanlı konfor ihtiyacını da karşılamak üzere üretilen Downtown GT 350, fuar ile eş zamanlı olarak 359.900 TL fiyatıyla listelerde yerini aldı. Tüm modellerinde 5 yıl garanti sunan KYMCO’nun fuardaki yıldızları arasında Maxi-Scooter segmentinde dünya lideri AK 550 Premium, 400cc’de rakipsiz Xciting VS 400, ülkemizde son 2 yıl içerisinde çok sevilen ve takdir edilen X-Town 250, üst segment özellikleri sunan kompakt yapılı scooter KRV 200 TCS, ekonomik, donanımlı ve fonksiyonel scooter Dink R 150, düşük yakıt tüketimi ve işletme maliyetleriyle pratik bir scooter olan Agility S 125i ve Delivery 125i ve enerjik, konforlu, ekonomik, elektrikli I-One da yer aldı. Marka ayrıca, üç tekerlekli CV3 ve People S 200’ün yanı sıra ATV sınıfının dünya lideri MXU 550 gibi göz alıcı modellerini de fuarda motosiklet tutkunlarının beğenisine sundu.

SPORTİF TASARIM YENİ TEKNOLOJİYLE BULUŞTU

Performans severlerin eş zamanlı konfor ihtiyacını da karşılamak üzere üretilen Downtown GT 350, fuar ile eş zamanlı olarak 359.900 TL fiyatıyla listelerde yerini aldı. Şık ve aynı zamanda sportif tasarımıyla dikkat çeken Downtown GT 350, yeni teknolojileriyle de farkını ortaya koyuyor. Sportif tasarımını destekleyecek güçlü bir motorla sunulan yeni KYMCO Downtown GT 350, 321 cc’lik tek silindirli, 4 valfli, sıvı soğutmalı motor bloğu ile 28.5 HP (21 kW) güç ve 30 Nm tork üretebiliyor. Performans ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilen Downtown GT 350, sahip olduğu TCS çekiş kontrol sistemiyle her türlü yol koşulunda maksimum tutunma sağlıyor. 6” inç büyüklüğündeki TFT kontrol paneli; ortalama yakıt tüketimi, dijital hız ve devir göstergesi gibi motosikletle ilgili teknik bilgileri hızlı bir şekilde takip etmeyi mümkün kılıyor. İleri teknoloji CVT şanzımanıyla kesintisiz bir güç sunan Downtown GT 350, yolculukların konforlu ve keyifli geçmesini sağlıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir