GüncelLansman/YenilikMotosiklet

Suzuki, GSX-8R ile çıtayı yükseltti

Motobike İstanbul’da ilk kez görücüye çıkan, yenilikçi özellikleri ve teknolojileriyle dikkat çeken yeni GSX-8R, mart ayı itibarıyla Türkiye’de 539 bin TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

TÜRKİYE’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Suzuki Motosiklet, geniş kitlelere hitap eden GSX model ailesinin yeni spor motosiklet modeli olan GSX-8R ile ürün gamını genişletiyor. Motobike İstanbul’da ilk kez görücüye çıkan, yenilikçi özellikleri ve teknolojileriyle dikkat çeken yeni GSX-8R, mart ayı itibarıyla Türkiye’de 539 bin TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Spor motosikletlerde yeni bir çağ başlatan yeni GSX-8R’ın kalbinde yüksek performanslı 776 cc’lik, sıvı soğutmalı DOHC motor yer alıyor. Dört zamanlı, iki silindirli motor, geniş güç bandıyla pürüzsüz ve istikrarlı bir güç çıkışına imkân tanıyor. Suzuki Cross Balancer teknolojisiyle donatılmış bu motor, baştan çıkarıcı gücü son derece yumuşak ve dengeli bir gaz tepkisiyle sunuyor. Motorun geniş ve pürüzsüz tork eğrisi ve güç iletimi, otoyol hızlarında yapılan turlarda yorgunluğu azaltırken istendiğinde güçlü bir hızlanma sağlıyor. Yeni GSX-8R, şehrin sokaklarında ya da dağ yollarının kıvrımlı virajlarında heyecan verici bir sürüş tecrübesi yaşatırken spor bir motosikletin baştan çıkarıcı tasarımını ve performansını yansıtıyor.

SPOR MOTOSİKLETLERDE YENİ BİR ÇAĞ BAŞLIYOR

Yeni Suzuki GSX-8R, spor motosikletlerde yeni bir çağ başlatarak, yeni nesil spor motosiklet sürücülerine hitap eden gerçek bir performans sunuyor. Kolay, çevik ve konforlu bir sürüş deneyimi sunan model, kıvrımlı dağ yollarında heyecanlı sürüşlerin tadını çıkaran veya şehirdeyken sportif kimliklerini sergilemek isteyen sürücülere heyecan verici bir sürüş deneyimi sunuyor. Yeni model, çeşitli yaş aralığına ve deneyim seviyelerine sahip kişilere hitap ediyor.

Yeni GSX-8R, Suzuki’nin 270 derecelik krank mili konfigürasyonuna sahip yeni 776cc’lik paralel çift silindirli motorunun kullanıldığı en yeni modeli olarak öne çıkıyor. Modelde yer alan düz hat stabilitesine ve çevik yol tutuş özelliklerine katkıda bulunacak şekilde tasarlanmış çelik şase ile ayrı alüminyum yardımcı şase, dökme alüminyum jantlar ve çift radyal olarak monte edilmiş ön kaliperler yeni GSX-8S ile ortak özellikler olarak öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir