Motto İletişim’e 3 yeni müşteri

Ağırlıklı olarak otomotiv sektörüne basın danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmeti veren Motto İletişim Danışmanlığı müşteri portföyünü genişletiyor. Motto İletişim’in üç yeni müşterisi; Sharz.net, Motor Aşin ve TURPAK oldu.

MOTTO İletişim Danışmanlığı, yeni anlaşmalarla hizmet verdiği müşteri porftöyünü genişletmeye devam ediyor. Otomerkezi.net, Pilot Garage, Aşin Otomobil, RS Servis ve TOSEF’in de aralarında bulunduğu birçok firmaya hizmet veren Motto İletişim Danışmanlığı’nın iş birliği yapacağı yeni şirketler, Sharz.net, Motor Aşin ve TURPAK oldu.

Sharz.net; “Türkiye’nin Her Yerinde Araç Şarj Platformu” misyonuyla, popülasyonu hızla artan elektrikli motorlu araçların ülkemizdeki kullanımını yaygınlaştırmak ve desteklemek adına altyapı sağlıyor. Sharz.net, Türkiye’nin  en yaygın araç sarj istasyon platform sağlayıcısı hedefiyle yola çıkan; sürücüler, araç üreticileri, altyapı tedarikçileri ve kamu arasında bir harmoni sağlayarak elektrikli araç dünyasındaki son teknolojiyi tüketicilerle buluşturuyor.

Motor Aşin ise, 1971 yılından bu yana, 50 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle, dünyaca bilinen 130’dan fazla markayı bünyesinde bulunduran geniş ürün yelpazesiyle yedek parça sektöründe hizmet veriyor. Motor Aşin, Türkiye çapında, 7 farklı lokasyonda, uzman ekibiyle ağır vasıta ve binek araç grubunda orijinal yedek parça tedariki sağlayan ve ASPart markası ile yedek parça üretimi ile ihracatı gerçekleştiriyor.

TURPAK ise, 1999 yılından bu yana Türkiye akaryakıt sektöründe, Taşıt Tanıma Sistemi ve otomasyon teknolojisiyle öncülük eden, akaryakıt dağıtım şirketleri ve operasyonel filo sahibi şirketlerin verimliliğini artırmaya katkı yapıyor. TURPAK aynı zamanda, Türkiye’yi ilk kez RFID Taşıt Tanıma Sistemi ile tanıştıran ve Türkiye çapında 7000’den fazla istasyonda, 2,5 milyon araçta kullanılan taşıt tanıma teknolojisi markası ile biliniyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.