Güncel

OtoAsistanım’dan servislere ödüllü kampanya

Petronas Türkiye’nin servislere yönelik hazırladığı “OTOASİSTANIM” platformunun “Hoşgeldiniz Kampanyası”nda; platformu kullanarak en fazla “Bakım Kartı” ve en fazla “Hatırlatma” oluşturan her kategorideki 10 servis, ödül hediyeler kazanıyor.

PETRONAS Türkiye’nin ülkemizde tanıttığı ve özel servislerle müşteriler arasında daha sağlıklı ilişkilerin kurulmasını sağlayan dijital bakım platformu OtoAsistanım, servislere yönelik Hoşgeldiniz Kampanyası’nı devreye aldı. Bu kapsamda servisler; OtoAsistanım programını kullandıkları ölçüde, iş hayatlarında kendilerine yararlı olabilecek ödülleri topluyorlar. OtoAsistanım programını kullanarak en fazla sayıda “Bakım Kartı” oluşturan ve en fazla sayıda “Hatırlatma” kuran her kategorideki 10 servis, ödül hediyelerle buluşuyor. 2021 yılının Ocak ayına kadar devam edecek kampanya kapsamındaki ödüller arasında ise lift, takım dolabı, karterden yağ çekme cihazı ve Android tablet ile Petronas madeni yağ ailesinden ürünler yer alıyor.

HİZMET KALİTESİ OTOASİSTANIM İLE ARTIYOR

Özel servisleri, araca yapılan işlemlerin kağıt üzerinde kaldığı veya birtakım programlarla sadece bilgisayara eklendiği metotlardan kurtaran OtoAsistanım, her işlemin dijitalde kayıt altına alınmasına imkan tanıyor. OtoAsistanım programı, servise gelen müşterilerin araçlarına özgü dijital bakım kartı oluşturarak geçmişe yönelik tüm bakım ve yağ değişim işlemlerinin kayıt altına alınmasını sağlıyor. OtoAsistanım’a araç markası modeli ve plakasını girip aracını ücretsiz kayıt ettiren araç sahipleri ise, OtoAsistanım kullanıcısı olan servislere rahat erişim sağlıyorlar.

Araçlarıyla ilgili gerçekleştirmek zorunda oldukları yükümlülükleri unutmak istemeyen kullanıcılar ise, OtoAsistanım’ın hatırlatma özelliğinden faydalanabiliyor. Bu kapsamda kullanıcılar örneğin, istediği aracı için muayene tarihini girerek en az 15 gün öncesinden “araç muayenesi için randevu alınız” veya “bitim tarihinden önce poliçenizi yaptırmayı unutmayınız” şeklinde hatırlatma SMS ve e-postaları alabiliyor. Kısa süre önce hizmet vermeye başlamasına rağmen birçok servis tarafından kullanılmaya başlanan OtoAsistanım, yine kısa süre içerisinde Türkiye genelinde irilli ufaklı pek çok özel servisi kapsayacak büyük bir ağı oluşturmayı hedefliyor. OtoAsistanım hizmeti, tamamen ücretsiz şekilde kullanılmasıyla Türkiye’de bir ilki temsil ediyor.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir