En büyük Mercedes buluşması

Aşin Otomobil’in organizasyonuyla, Türkiye’nin şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük Mercedes buluşması gerçekleşti. 100 aracın katıldığı etkinlikte Mercedes AMG GT, sadece 800 adet üretilen C63 AMG Black Series de yer aldı.

PREMIUM araçlara servis hizmeti veren Aşin Otomobil, Türkiye’nin en büyük çaplı organizasyonlarından birisini üstlendi. 100 farklı Mercedes’in konuk olduğu etkinlikte onlarca güncel Mercedes CLA, A Serisi, C Serisi, E Serisi, S Serisi, GLA, GLE Coupe modellerinin yanı sıra Mercedes AMG GT, Mercedes AMG C63 S Sedan, Mercedes C63 AMG Black Series, E63 AMG gibi özel performans modelleri boy gösterdi.

Ayrıca A124 Mercedes E Serisi Cabriolet, drift şovları için güçlendirilmiş W201 Mercedes 190 D ve S Serisi’nin “atası” W116 Mercedes 280 SE gibi genç klasikler de buluşmadaki yerini aldı.

‘YOĞUN İLGİ BİZİ MUTLU ETTİ’

Etkinliğe olan yoğun ilgiden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Aşin Otomobil Genel Müdürü Okan Erdem “Yüzden fazla Mercedes sahibiyle buluştuğumuz bu etkinlikle, otomobil servisleri dünyasına farklı bir bakış açısı kazandırdık. Mercedes Club TR ailesine katılımlarından dolayı tekrar çok teşekkür ederiz.” dedi.

‘OTOMOBİL SERVİSİ’ ANLAYIŞINA FARKLI BİR BOYUT

Özel oto servisiyle yetkili servis felsefesinin orta noktada buluştuğu bir anlayışla yola çıktıklarını ifade eden Aşin Otomobil Genel Müdürü Okan Erdem “Servis hizmeti, otomobilin bakım ve onarımından ibaret olmamalı. Hizmet ve deneyim konusunda daha ileriye nasıl gidebiliriz? Otomobil sahiplerine nasıl ulaşabiliriz? Bu sorular ışığında her platformdan lüks otomobil sahiplerine ulaşmayı hedefliyoruz. Pandemi gölgesinde gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde oldukça ihtiyatlı davrandık ve açıkçası katılım konusunda kaygılıydık. Fakat tam tersi yoğun bir ilgiyle karşılaştık, özellikle ailelerin ve kadın otomobil sürücülerinin yüksek katılımı bizleri çok mutlu etti. Mercedes Club TR ailesine tekrar ilgi ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.