Petrol Ofisi’ne bir ödül daha

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, “Doğru bir zamanda, doğru bir amaçla ve doğru bir şekilde hayata geçirdiğimiz bu projemiz, Felis dahil birçok yarışmadan ödül topladı. Siftah Liderden kampanyamızın aldığı son ödül de Best of Sales Awards oldu” dedi.

PETROL Ofisi, satış alanındaki proje, uygulama ve yaklaşımlarda üstün performansların ödüllendirildiği “Best of Sales Awards”ta “Müşteri Deneyimi” kategorisinde ödül aldı.

Sales Network tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “#BoSA2021-Best of Sales Awards”ta 13 kategoride 33 marka ödül kazandı.

Petrol Ofisi, salgın koşullarında düzenlediği “Siftah Liderden” kampanyası ile katıldığı yarışmada, “Müşteri Deneyimi” alanındaki başarısı ile bu kategoride ödüle layık görüldü. Ayrıca, yarışmada temel kategoriler dışındaki “Kurumsal İyilik Jüri Özel Ödülü”nü ise bu yıl Bir Dilek Tut Derneği aldı.

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu

‘ÖRNEK BAŞARILAR KAYDETTİK’

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, Petrol Ofisi’nin son 3-4 yılda birçok alanda attığı önemli adımlar sonucunda örnek başarılar kaydettiğini belirterek, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Bunlardan biri ve en önemlisi de temel odak noktamızda yaşandı. Müşteri odaklılığımızı daha da keskinleştirdik ve birçok yenilikçi projeyi hayata geçirdik. Bu alanda gösterdiğimiz performans ve elde ettiğimiz başarılar da birçok ödüle layık görüldü. Türkiye’de salt müşteri deneyimi alanında yapılan ilk değerlendirme olan ’20-CX Index Turkey’de, Petrol Ofisi ‘Akaryakıt Sektörünün En İyi Markası’ seçilmişti. Bu alandaki başarılarımız, gerçek tüketiciler dahil birçok prestijli değerlendirmede olduğu gibi son olarak da Best of Sales Awards’ta ödüle layık görüldü.”

‘SİFTAH LİDERDEN’ PANDEMİYLE BAŞLADI

“Siftah Liderden” kampanyasını henüz pandeminin ilk günlerinde planlayarak büyük bir hızla hayata geçirdiklerini aktaran Gürsu, “Pandeminin ilk şokunda dahi müşterilerimize bakış açımızın net göstergelerinden biri olan kampanyamızda, madeni yağ alanında müşterilerimiz olan otomotiv ustalarına katkı sağlamayı hedefledik. İlk tam kapanma döneminin ardından ekonomi çarklarının tekrar hızlanmaya başladığı haziran ayında, tüm Türkiye’de 17 bin ustaya Maxima ve Maximus motor yağlarımızı ücretsiz olarak dağıttık. Bu kampanyamız, sahadan ve ustalarımızdan çok değerli bir takdir topladı. Nitekim doğru bir zamanda, doğru bir amaçla ve doğru bir şekilde hayata geçirdiğimiz bu projemiz, Felis dahil birçok yarışmadan ödül topladı. Siftah Liderden kampanyamızın aldığı son ödül de Best of Sales Awards oldu.” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.