Vespa, yeni modellerini tanıttı

İtalya Başkonsolosluğu’nun yaz bahçesindeki tanıtımda, dünyaca ünlü sanatçı Justin Bieber’ın tasarladığı özel Vespa ilk kez görücüye çıkarken, diğer yeni modeller de tanıtıldı.

VESPA Türkiye, yeni modellerini İtalya Başkonsolosluğu’nun yaz bahçesinde özel bir davetle tanıttı. İtalya Başkonsolosu Elena Clemente ve Doğan Trend Otomotiv Grubu Lideri Kağan Dağtekin’in de katıldığı gecede, dünyaca ünlü sanatçı Justin Bieber’ın tasarladığı özel Vespa ilk kez görücüye çıkarken, diğer yeni modeller de tanıtıldı.

İtalya Başkonsolosu Elena Clemente ve Doğan Trend Otomotiv Grubu Lideri Kağan Dağtekin

Doğan Trend Otomotiv Lideri Kağan Dağtekin açılış konuşmasında “Ülkemizde her geçen sene Vespa özgürlüğüne kavuşma talebi artıyor. Yıl sonunda 3.000’den fazla yeni Vespasever daha olacak. Bir başka deyişle, 3.000 kişi daha “Hayat Vespa ile Güzel” diyerek onun özgürlüğüyle tanışmış olacak. Geçtiğimiz yıl 75. yaşını kutlayan ve dünyada 7’den 70’e din, dil, ırk fark etmeksizin herkesin sevdiği bir markaya sahip olduğumuz için çok şanslıyız” dedi. Vespaseverler tarafından büyük ilgi gören gecede Dj Berk Büyükakın ve Canan Soylu setleriyle, Begüm Obiz ise canlı performansıyla konuklara unutulmaz anlar yaşattı.

Birbirinden renkli Vespa’ların yer aldığı geceye iş, sanat, cemiyet, moda ve medya dünyasından Vespa sahipleri katıldı. Davetliler arasında Ezgi Mola, Meltem Cumbul, Didem Soydan, Fırat Çelik, Ahu Yağtu, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel, Umut Eker, Eda ve Ferhat Zamanpur, Özlem ve Gökhan Avcıoğlu, Caner Erdeniz ve Bedirhan Soral gibi ünlü simalar vardı.

İKİ YENİ MODEL TANITILDI

Dünyaca ünlü sanatçı Justin Bieber’ın Vespa için tasarladığı model, Türkiye’de ilk kez bu davette tanıtıldı. Dünyanın en ünlü pop yıldızı ile Vespa’nın buluşması bir tesadüf değil. Uzun yıllar boyunca gerçekleştirdiği projeler, tasarım anlayışı, canlı ve çekici renkleriyle müzik ve gençlik dünyasına yakın bir marka olan Vespa ile tarz ve tasarımı her zaman ilham kaynağı olarak alan Justin Bieber’in bir araya gelişi kusursuz bir ortaklık olarak dikkat çekiyor.

Klasiğin dışında bir tasarıma sahip olan Vespa Pic Nic 125 modelinde ise dikkatleri üzerine çeken hasır piknik sepeti oluyor. Vespa ‘’Doğru sepet olmadan hiçbir piknik tamamlanamaz’’ mottosuyla çıktığı bu yolda herkesi günlük rutinlerinin dışına çıkmaya davet ediyor. Vespa Pic Nic, birbirinden özel aksesuarlarıyla hem özel bir tasarıma sahip hem de konforu ön planda tutuyor. Piknik sepetinin hasır dış yüzeyi, çıkarılabilir soğutucu çantası ve suya dayanıklı hasır piknik örtüsü her zaman ve her yerde yeşille buluşmanız için hazır olmanızı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.