Mercedes’ten 2021’in ilk otobüs teslimatı Asya Tur’a

Şehirlerarası otobüs pazarının lideri Mercedes-Benz Türk, Haziran 2020’de seferlerine yeniden başlayan Asya Tur’a teslim ettiği 2 adet Tourismo 16 2+1 ile 2021’in ilk otobüs teslimatını gerçekleştirdi.

MERCEDES-BENZ Türk, 2021’in ilk otobüs teslimatını Asya Tur’a gerçekleştirdi. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren Asya Tur, 2021’de filosuna 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ekleyerek gücüne güç kattı. İzmit-Kocaeli merkezli Asya Tur, başta Ankara, İstanbul, Bursa ve İzmir olmak üzere onlarca ilde faaliyetlerini 25 adet büyük ve 4 adet küçük otobüs ile sürdürüyor.

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Hasmer Düzce’de yapılan satışın ardından 8 Ocak Cuma günü Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezinde gerçekleştirilen törende, Asya Tur İcra Kurulu Başkanı Niyazi Genç, Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Genç ve Genel Müdürü Uğur Emektar araçlarını, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Grup Müdürü Tolga Bilgisu ve Hasmer Düzce Otobüs Satış Müdürü Yaşar Şahin’den teslim aldı.

TOURISMO İLE KONFOR VE GÜVENLİK ÖN PLANDA

Hem sürücüsüne hem de yolcularına en üst düzeyde konfor sunan Tourismo modellerinde çift bölge (dual zone) kontrollü klima sistemi otobüsün içerisindeki atmosferi daha da konforlu hale getiriyor. Isıtma ve iklimlendirme için kullanılan ön ve arka kontrol bölgeleri, aracın içinde homojen bir sıcaklık dağılımı sağlayarak, yolcuların rahat bir seyahat yapmalarına olanak tanıyor. Ayrıca Tourismo’nun güvenlik ve sürüş destek sistemleri sayesinde, yolcuların güvenliği en üst düzeyde sağlanıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.