Hyundai’den son hafta fırsatı

Hyundai Assan, Şubat ayı bitmeden yeni bir otomobil alacaklara üstün fiyat indirimleri sunuyor. Kampanyada, Hyundai Tucson’da 37 bin TL’ye varan indirim yapılırken, geçtiğimiz aylarda satışa sunulan KONA modelinin fiyatları da 219 bin 605 TL’den başlıyor.

OTOMOTİV sektörünün önde gelen markalarından biri olan Hyundai, üstün satış avantajlarına devam ediyor. Şubat ayının sonuna kadar geçerli olacak kampanyada sıfır faiz imkanı sunan Hyundai Assan, en çok talep gören modellerinde nakit indirimleri de yapıyor.

TUCSON N LINE’DA 37 BİN TL İNDİRİM

Sportif görüntüsüyle dikkat çeken Hyundai Tucson N Line’da 37 bin TL’ye varan nakit indirimi ve aynı zamanda sıfır faiz kampanyası var. En az Tucson kadar segmentinde üst sıralarda yer alan KONA ise makyajlı olarak geçtiğimiz Aralık ayında satışa sunulmuştu.

KONA’NIN FİYATI 219 BİN 605 TL’DEN BAŞLIYOR

KONA da rekabetçi yapısıyla öne çıkarken aynı zamanda 219 bin 605 TL’den başlayan fiyat etiketiyle yeni sahibini bekliyor. Kampanya dahilinde sadece SUV’larda değil aynı zamanda Türkiye’de ürettiği i10 ve i20 modellerinde de üstün avantajlar sunuyor.

i10 ve YENİ i20’DE DE İNDİRİM VAR

Hyundai Assan, i10 modelinde 6 ay sonra ödeme imkanı sağlarken, üstelik 4 bin TL’ye varan indirim de yapıyor. Baştan sona yenilenerek geçtiğimiz aylarda satışa sunulan Yeni i20 modelinde de sıfır faiz ve 11 bin TL’ye varan indirim yapılıyor.

Hyundai, Türkiye çapına yayılmış 60’tan fazla yetkili satıcısıyla haftasonları da tüm tüketicilere online hizmet veriyor. Yeni modeller ve kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi hyundai.com.tr’de ve en yakın Hyundai Yetkili Satıcıları’nda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.