Jeep’ten iddialı Aralık kampanyası

Jeep, yılın son kampanyası ile SUV tutkunlarına iddialı fiyatlar ve fırsatlar sunuyor. Kampanyada, Compass ve Renegade’e özel 45 bin TL’ye varan takas desteği sunuluyor.

JEEP, düzenlediği yılın son kampanyasında SUV tutkunlarına kaçırılmayacak iddialı fiyatlar ve fırsatlar sunuyor. Aralık ayı boyunca Renegade ve Compass modelleri “hemen teslim” avantajıyla sahiplerini bekliyor. Jeep Renegade ve Jeep Compass sahibi olmak isteyenler 45 Bin TL’ye varan takas avantajı ve 100 Bin TL’ye 12 ay yüzde 1,33 faizli kredi imkanından yararlanabiliyor.

BEKLEMEDEN HEMEN TESLİM

Jeep, yılın son ayında özgürlük ve macera tutkusunu yaşamak isteyenler için iddialı bir satış kampanyası hayata geçiriyor. Aralık ayında Jeep sahibi olmak isteyenler, araçlarını hiç beklemeden, hemen teslim alabiliyor. Fark yaratan yüksekliğini güçlü tasarım ve teknolojisiyle birleştiren Jeep Compass ile Jeep Renegade, 45 Bin TL’ye varan takas avantajı ve 100 Bin TL’ye 12 ay yüzde 1,33 faizli kredi imkanıyla showroomlarda yerini alıyor.

KAMPANYA AY SONUNA KADAR GEÇERLİ

Aralık ayı boyunca devam edecek kampanyada Jeep Renegade 284 bin 450 TL, Jeep Compass ise 399 Bin 950 TL’den başlayan fiyatlar ve hemen teslim avantajı ile satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.