Mercedes-Benz’te Aralık fırsatları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Aralık ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobillerde avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.

MERCEDES-BENZ Finansal Hizmetler, Aralık ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz C-Serisi otomobillerde 360 bin TL krediye bu aya özel 12 ay %0 faizli kredi fırsatları sunuluyor.

E-Serisi Sedan sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aralık ayına özel 480 bin TL’ye 12 ay %0 faiz oranı fırsatı sunuyor.

Mercedes-Benz GLC Serisi otomobillerde 505 bin TL krediye bu aya özel 12 ay %0 faiz oranı fırsatı sunuyor. Mercedes-Benz CLA ve Yeni GLA için ise bu aya özel 285 bin TL 36 ay %1,25 faizli kredi imkanı mevcut.

Mercedes-Benz A-Serisi sahibi olmak isteyenler için ise 260 bin TL krediye 36 aya kadar %1,25 faiz oranı uygulanıyor. Yeni GLB ise Aralık ayında 335 bin TL, 36 ay %1,25 faizli kredi imkanı ile satışa sunuluyor.

Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobillerde ise Aralık ayına özel 48 aya kadar %1,63 faiz fırsatı sunuluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.