Mercedes Vito’da cazip fırsatlar

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Aralık ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, hafif ticari araçlarında avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.

MERCEDES-BENZ Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla Aralık ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle şimdi bir Vito sahibi olunabiliyor Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 200 bin TL kredi için, 24 ay vade ve % 0,99 faiz avantajından yararlanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 200 bin TL kredi için, 24 ay vade ve % 0,79 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 60 bin TL kredi için, 10 ay vade ve % 0 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.