Genel

Motor Aşin-Logo Yazılım iş birliği

Logo Yazılım ile dijital dönüşüm iş birliği gerçekleştirecek olan Motor Aşin, tüm operasyonlarını dijitalde uçtan uca yöneterek maksimum verimlilik ve maliyet tasarrufu elde edecek.

50 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen yedek parça tedarikçilerinden biri olan Motor Aşin, müşteri memnuniyetini ve operasyonel verimliliği artırmak amacıyla dijital dönüşüm süreçlerini yeniden yapılandırdı. Bu kapsamda Türkiye’nin en büyük yerli iş yazılımı şirketi Logo Yazılım’ın sunduğu yenilikçi çözümlerle, dijitalleşme yolculuğunda güçlü bir adım attı. Kurumsal kaynak planlamadan depo yönetim sistemlerine ve B2B çözümlerine kadar birçok çözümü kapsayan iş birliğiyle birlikte Motor Aşin; operasyonlarını hızlandırırken maliyet avantajı elde ediyor. Tüm yedek parça süreçlerini otomatize ederek tek bir platform üzerinden zaman ve mekândan bağımsız olarak yönetebiliyor.

Mevcut sistemlerin modernize edilmesiyle birlikte artan sektörel rekabette öne geçmeyi amaçlayan şirket, dijital dönüşümün getirdiği yenilikleri iş süreçlerine entegre ederek müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet sunacak. Logo Yazılım iş ortağı Netline’ın da yer aldığı projede veri analitiği ve otomasyon alanlarında önemli adımlar atılırken, sektördeki diğer firmalara da ilham kaynağı olmak hedefleniyor.

Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan ve Motor Aşin CEO’su Saim Aşçı.

‘OTOMOTİVDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE İNOVASYON OLMAZSA OLMAZ’

İş birliğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Motor Aşin CEO’su Saim Aşçı, “Vazgeçemeyeceğimiz yegâne unsurlar değişim ve inovasyondur. Dijital dönüşüm, firmamız için sadece bir seçenek değil, aynı zamanda bir gereklilik. Logo Yazılım ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, bize operasyonel verimliliği artırma ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunma fırsatı sağladı. Dijitalleşme yolculuğumuzda, yenilikçi çözümlerle geleceğe yatırım yapmaya devam edeceğiz. Zira işimizin hacmi ve doğası gereği milyonlarca parça ve binlerce müşterimiz varken dijital etkinliğimizi ve verimliliğimizi optimize etmek ve buna uygun yatırımlar yapmak bizler için hayati öneme sahip” dedi.

Otomotivdeki ayak izlerini genişletmeye devam etiklerini ifade eden Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü Akın Sertcan, “Dijitalleşen dünyayla birlikte bilgi teknolojileri bir maliyet merkezi olmaktan çok, şirketlerin geleceğini şekillendiren stratejik konuma sahip bir modele dönüştü. Otomotiv de, çevik yapısı sayesinde dijital dönüşümde öncü sektörler arasında yer alıyor. Türkiye’nin en büyük yerli iş yazılımı şirketi olarak çözümlerimiz ve danışmanlık hizmetlerimizle müşterilerimizin bu süreçte her an yanında olarak gelecek projeksiyonu için yol gösteriyoruz. Motor Aşin ile gerçekleştirdiğimiz 360 derece dönüşüm projesinin sektör için önemli bir referans oluşturacağına inanıyoruz.” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir