GüncelHibrit/Elektrikli AraçlarKampanyalar

Nissan’dan cazip Temmuz fırsatları

Nissan Türkiye yenilenen ürünlerindeki birbirinden cazip kampanyaları ile temmuz ayına da damga vuruyor. Kampanyada, yeni Nissan Qashqai’de nakit alım desteği sunulurken, yeni Nissan Juke için de 100 bin TL nakit alım desteği ve yüzde sıfır faiz fırsatı bulunuyor.

C-SUV segmentinin yaratıcısı Nissan Qashqai’nin temmuz ayı kampanyasında hafif hibrit ve e-POWER modellerinin tüm versiyonlarında geçerli olan kampanya kapsamında, 100 bin TL nakit alım ayrıcalığı sunuluyor. Yeni Nissan Qashqai çarpıcı tasarımı ve benzersiz teknolojileriyle Haziran ayında Türkiye pazarına giriş yapmıştı.

Yeni Nissan Qashqai’nin hafif hibrit Designpack versiyonu 1 milyon 799 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

YENİ NISSAN JUKE’TA 100 BİN TL NAKİT ALIM DESTEĞİ VE SIFIR FAİZ

Şehir hayatının dikkat çeken oyuncusu Nissan Juke ikonik sarı rengi ile geri döndü. Kısa süre önce Türkiye lansmanı gerçekleşen aracın konforu ve teknolojiyi ön planda tutan yeni iç tasarımı dikkat çekiyor. Yepyeni bir donanım paketi olan Juke N-Sport versiyonunda çarpıcı detaylar yer alıyor.

Yeni Nissan Juke nakit alım desteği ve yüzde sıfır faiz seçenekleriyle Temmuz ayında da Nissan Yetkili Satıcıları’ndaki yerini aldı. Juke’un Platinum, N-Design, N-Sport, Platinum Premium versiyonlarında 100 bin TL nakit alım desteği ve 150 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faizli kredi imkanı bulunuyor. Yeni Juke’un Tekna versiyonunda ise 100 bin TL nakit alım desteği ve 240 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz sunuluyor.

GSR2 ARTIK TÜM MODELLERDE STANDART

Nissan Türkiye, Genel Güvenlik Yönetmeliği (GSR2)’nin zorunlu kıldığı standart olan gelişmiş güvenlik teknolojilerini müşterileri ile buluşturuyor. Tüm bu teknolojik gereksinimlere ek olarak, Akıllı Hız Sabitleme sistemi, Akıllı Kör Nokta önleme sistemi de Nissan’ın ayrıca sunduğu gelişmiş sürüş destek sistemleri arasına katılıyor. Nissan Türkiye, bu yeni güvenlik teknolojilerini tüm yeni araç modellerine entegre etmekle kalmayıp, mevcut modellerinin güvenlik özelliklerini de sürekli olarak güncelliyor.

NISSAN’DAN CAZİP TEMMUZ FIRSATLARI

Böylece Nissan markası müşterilerine daha güvenli, daha sürdürülebilir bir sürüş deneyimi sunma taahhüdünü de net bir şekilde pekiştiriyor. Bu yatırımlar ile Nissan sadece bir otomobil üreticisi olmanın ötesinde, güvenlik lideri olarak da öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir