Tam kapanmaya Audirect çözüm

Audi Türkiye’nin görüntülü satış hizmeti olan ve tüm dünyayı etkileyen Kovid-19 salgınıyla birlikte daha da tercih edilir hale gelen AUDIRECT, tam kapanma süresince ek satış temsilcileriyle hizmet verecek.

PANDEMİYLE birlikte insanlar, bir yandan sağlığını kaybetme endişesi yaşarken, bir yandan da hayatına ‘Yeni Normal’de devam ediyorlar. Birçok şeyi olduğu gibi müşteri davranışlarını da değiştiren bu dönemde, tüketiciler geçmişe oranla çok daha temkinli. Bu dikkatli yaklaşımını finansal alanda uygulamanın yanı sıra, bir yandan da alışverişlerinde, yüz yüze yerine dijital kanalları, yani çevrimiçi platformları tercih ediyorlar.

Müşteri davranışlarında yaşanan değişim, şirketlerin de bu sürece ayak uydurmalarını mecbur kıldı ve dijital etkileşim son derece hız kazandı. Firmalar da tüketicilerini korumak adına yeni uygulamaları devreye aldı.

Artan vaka sayılarının toplum sağlığını ve kamu düzenini olumsuz etkilemesinden ötürü, hastalığın yayılmasını kontrol altında tutmak amacıyla kısmi kapanma tedbirlerinin tam kapanmaya dönmesi, bu uygulamalara olan talebi de artırdı.

EK SATIŞ TEMSİLCİLERİYLE HİZMETE DEVAM

Audi Türkiye’nin, 2020 Haziran ayında devreye aldığı ve geçtiğimiz yıl başlayan KOVID-19 salgınıyla birlikte daha da tercih edilen satış uygulaması AUDIRECT ile bu süreçte hizmetini sürdürecek. Özellikle yaz aylarına girdiğimiz ve tatil dönemi öncesi bu günlerde, araç almak isteyen tüketicilerin tercih ettiği AUDIRECT, tam kapanma süresince ek satış temsilcileriyle hizmet verecek.

FİZİKİ RANDEVULAR DA AUDIRECT’E YÖNLENDİRİLECEK

Tam kapanma kararı öncesi, Audi showroomlarında görüşmeler gerçekleştiren ve işlemleri bekleyen veya kapanma tarihleri arasına görüşme randevusu verilen müşterilere de AUDIRECT aracılığıyla ulaşılacak. Böylece satın alma süreçleri aksatılmadan devam edecek.

UYGULAMA SON DERECE BASİT

Audi Türkiye’nin görüntülü satış hizmeti olarak bilinen AUDIRECT’te müşteriler, sanki fiziki anlamda bir showroomdaymış gibi satış temsilcisiyle görüşerek satış sürecine dahil olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.