DS’ten Nisan’da ‘0’ faizli teklif

Nisan’a özel kampanya kapsamında, şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 için 350 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve 0 faizli kredi fırsatıyla satın alma imkanı sağlanıyor. DS 7 CROSSBACK’e ise 200 bin TL’ye kadar yüzde 0,89 faizli kredi imkanıyla sahip olunabiliyor.

DS Automobiles, Nisan ayına özel çok avantajlı satın alma teklifleri sunuyor. Bu kapsamda, 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 için 350 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve 0 faizli kredi fırsatıyla satın alma imkanı sağlanıyor. DS 7 CROSSBACK’e ise 200 bin TL’ye kadar yüzde 0,89 faizli kredi imkanıyla sahip olunabiliyor. DS Automobiles ayrıca premium otomobil tutkunları için benzersiz bir deneyim fırsatı da sağlayarak özel test sürüşleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

Fütüristik zarafet, kusursuz çizgi ve teknolojik mükemmeliyetin tanımı olan DS Automobiles, bahar döneminde çok özel satın alma teklifleriyle DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor. DS’in Nisan ayına özel olarak ayrıcalıklı teklifi kapsamında, markanın 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit modeli DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4 modeline 350 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve 0 faizli kredi fırsatıyla sahip olunabiliyor. DS Automobiles’in Formula E Şampiyonası’ndan edindiği tecrübenin sonucu olarak geliştirdiği şarj edilebilir hibrit teknolojisiyle desteklenen DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak menzile sahip tamamen elektrikli sürüş seçeneğiyle hem sessiz hem de çevreci bir karakter sunuyor.

DS 7 CROSSBACK

DS’in görücüye çıktığı ilk andan itibaren tasarımı, lüks işçiliği ve teknolojisiyle dikkat çeken modeli DS 7 CROSSBACK modeli için ise 200 bin TL’ye kadar yüzde 0,89 faizle kredi imkânı sağlanıyor. Her biri birbirinden özel modellerinde kusursuz işçiliği, üst seviyede konforu, tasarımı ve teknolojiyi bir arada sunan DS, tüm bu ayrıcalıklara sahip olmak isteyen otomobil tutkunları için organize ettiği 24 saatlik benzersiz test programıyla da dikkat çekiyor. Kaslı, karizmatik ve tutkulu tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken DS 7 CROSSBACK ise ikisi de tam otomatik şanzımanlar eşliğinde sunulan BlueHDi 130 dizel ve PureTech 225 benzinli olmak üzere güçlü ve verimli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. DS 7 CROSSBACK’in bir mücevher parçası gibi parlayan tasarımıyla DS ACTIVE LED VISION LED ön farları ise modelin dış tasarımına ihtişam katıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.