Groupe PSA Türkiye’de yeni atama

Groupe PSA Türkiye bünyesinde, 2019’dan bu yana Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini yürüten Burcu Özkutan’ın yerine Emine Yıldırım atandı. Yıldırım, Groupe PSA Türkiye CCO’su Ayça Furth’e bağlı olarak çalışacak.

STELLANTIS Groupe şirketi olan Groupe PSA Türkiye bünyesinde, 11 Ocak 2019 tarihinden bu yana Kurumsal İletişim Direktörlüğü pozisyonunda görev alan Burcu Özkutan, 26 Şubat 2021 tarihi itibariyle görevinden ayrılmıştır.

25 Temmuz 2016 tarihinden bugüne kadar, grubun İnsan Kaynakları Departmanı’nda, çalışanların işe alım, yetenek yönetimi ve iç iletişimi görevini başarıyla yürüten Emine Yıldırım, 01 Mart 2021 tarihi itibariyle Groupe PSA Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak, Groupe PSA Türkiye CCO’su Ayça Furth’e bağlı olarak görevine devam edecektir.

EMİNE YILDIRIM KİMDİR?

1991 doğumlu Emine Yıldırım lise öğrenimini Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde tamamladıktan sonra, üniversite eğtimini Marmara Üniversitesi İngilizce Ekonomi bölümünde tamamlamıştır. Kendisi evli olup, İngilizce ve Fransızca konuşmaktadır. İş hayatına pek çok farklı sektöre danışmanlık yaparak başlayan Emine Yıldırım, yalın yönetim, operasyonel mükemmellik üzerine  çalışmalar yapmış, kariyerine daha sonra insan kaynakları ve iç iletişim ile devam etmiştir.

Olivier Cornuaille
Burcu Özkutan

OLIVIER CORNUAILLE’DEN
BURCU ÖZKUTAN’A TEŞEKKÜR

Groupe PSA Türkiye Başkanı Olivier Cornuaille, “Burcu Özkutan’a tüm katkıları için teşekkür ediyor ve yeni kariyer hayatında başarılar diliyorum. Grubumuz bünyesindeki tüm markalarımızın marka iletişimleri, markalar tarafından yapılmaya devam edilecek olup; çalışan ve işveren markası, Groupe PSA Türkiye’nin iç ve dış iletişim koordinasyon ve yönetimi Emine Yıldırım tarafından yapılacaktır. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.