İlk 500 Austral, ön siparişe açıldı

Lansmana özel fiyatı 1 milyon 190 bin TL olarak açıklanan Yeni Renault Austral’in Techno Esprit Alpine versiyonu, yüksek performanslı 160 bg mild hybrid motoru, güçlü tasarımı ve teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor.

YENİ Renault Austral, Renault’un C segmentindeki performansını daha da güçlendirmeye hazırlanıyor. Yeni Renault Austral, Renault’un C segmentindeki performansını daha da güçlendirmeye hazırlanıyor.

Esprit Alpine donanımıyla Türkiye’de satışa sunulacak ilk model olan yeni Austral’in bugün ön siparişe açılan ilk 500 adedi, aynı gün içinde tükendi.

Yoğun ilgiyle karşılanan yeni model, 20 farklı gelişmiş sürüş destek sistemi, 564 cm2 openR ekranı, Multi-Sense teknolojisi, 16 cm geri hareket edebilen arka koltuklarıyla “üstün” sürüş deneyimi sunuyor.

HAZİRAN AYINDA TÜRKİYE YOLLARINDA

Yeni siparişlere en kısa zamanda tekrar açılacak olan Renault Austral’in, Techno Esprit Alpine versiyonunun lansmana özel opsiyonlar hariç anahtar teslim fiyatı 1 milyon 190 bin TL olarak belirlendi.

Yeni Renault Austral’in Techno Esprit Alpine versiyonu, yüksek performanslı 160 bg mild hybrid motoru, güçlü tasarımı ve teknolojik özellikleriyle öne çıkıyor.

Yeni siparişlere en kısa zamanda tekrar açılacak olan Renault Austral, Türkiye’de haziran ayında yollara çıkacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir