Renault ve Dacia’lara Marka Kasko

AXA Sigorta, Renault ve Dacia iş birliği kapsamında hayata geçirdiği kasko ürünü ile Marka Kasko’nun geniş imkanlarına ek olarak Renault ve Dacia sahiplerine yetkili servislerde marka standartlarında onarım taahhüdü veriyor.

AXA SİGORTA, otomobil sektöründe faaliyet gösteren önde gelen markalara sunduğu geniş kapsamlı ve avantajlı kasko anlaşmalarına bir yenisini daha ekledi. AXA Sigorta, Renault ve Dacia marka otomobil sahiplerine Ekim ayından itibaren Marka Kasko ürününe ek olarak farklı avantajlar sunuyor. Renault ve Dacia yetkili servislerinde geçerli olacak avantajlar arasında; marka standartlarına uygun onarım taahhüdü, yılda iki defa 15 gün olacak şekilde ikame araç temini, 10 bin TL’lik hukuksal koruma teminatı ve Renault ve Dacia markalarında geçerli 750 TL mini onarım yer alıyor.

MARKA KASKO’DAN GENİŞ TEMİNAT

Sektördeki en geniş teminatlara sahip ürünlerden olan Marka Kasko sigorta poliçesinin kapsamında; sigortalıların kaza sonucu oluşan hasarlarının tazmini dışında çalınma, yangın, cam kırılması, doğal afetler ve hayvanların araca vereceği zararları da teminat altında yer alıyor. AXA güvencesi Marka Kasko sigorta poliçesi bir kez satın alındığında anahtar kaybı ek teminatı da sigortalılara sunulan hizmetler arasında bulunuyor. Araçta oluşan küçük çaplı hasarlar ise küçük onarım ek limiti ile poliçe kapsamına dahil edilebiliyor. Araç hasar gördüğünde ise Asistans hizmetine başvurarak ikame araç hizmeti başta olmak üzere, seyahat ve mecburi konaklama giderleri de sigorta kapsamında tazmin edilebiliyor. Ayrıca AXA Marka Kasko sigortası kapsamına girildiği anda sigortalılar 7/24 Asistans Hizmetlerinden de faydalanmaya başlıyor.

Firuzan İşcan

‘RENAULT VE DACIA İLE BAĞLARIMIZ GÜÇLENİYOR’

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, “AXA Sigorta olarak farklı sektörlerin ihtiyaçları paralelinde yeni ürünler geliştiriyor ve her dönem özel ürünlerle sigortalılarımıza avantajlar sunuyoruz. Ekim ayı itibarıyla Renault ve Dacia ile yaptığımız iş birliğiyle kasko ürünümüzü sunmaya başladık. Marka Kasko sayesinde Axa sigorta ile Renault ve Daica aileleri arasında var olan bağlarımızı daha da güçlendireceğimizi düşünüyorum. Sadece marka kasko değil bayilerdeki hasarları da dikkate aldığımız birlikte çok geniş ve güçlü bir iş hacmimiz var. Dağıtım kanalı güçlü bir şirket olarak, Renault ve Dacia markalı araçların tam güvenceyle sigortalanması noktasında birçok katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Berk Çağdaş

‘EN ÖNEMLİ ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’

Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş, “Renault MAİS olarak en önemli önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti için hayat kolaylaştırıcı çözümler sunmaya hız kesmeden devam ediyoruz. OYAK ve Şirketlerinin Türkiye’de, Renault Grubu’nun dünya genelinde Axa Sigorta ile uzun yıllara dayanan köklü bir iş birliği, tüm taraflar için verimli çalışmalar ortaya çıkartıyor. Bu kapsamda Renault ve Dacia sahiplerinin de AXA Sigorta poliçe tercihleri her zaman yüksek oldu. Renault Kasko ve Dacia Kasko ürünlerimiz için gerçekleştirdiğimiz bu yeni iş birliği, AXA Sigorta’nın sektör deneyimi ile Renault ve Dacia markalarımızın yaygın satış ve satış sonrası ağını bir araya getirerek iş ortaklığımızın daha da gelişmesine katkıda bulunacak. Uygulamanın yetkili satıcılarımızı ve müşterilerimizi son derece memnun edeceğine inanıyor, Renault MAİS, ORFİN ve AXA ailelerine hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Özgür Öztürk

‘YENİLİKÇİ FİNANSMAN OLANAKLARI SUNACAĞIZ’

ORFİN Finansman Genel Müdürü Özgür Öztürk, “Orfin Finansman olarak, Renault ve Dacia markalarımızın müşterilerine yenilikçi finansman olanakları sunarken, müşterilerimizin avantajlı sigorta ürünleri ile buluşturulmasında da etkin bir rol üstlenmekteyiz. Sigorta sektörünün deneyimli ve güçlü isimlerinden AXA Sigorta ile gerçekleştirilen bu yeni birliktelik ile markalarımız arasındaki yakınlığı artırmayı ve müşterilerimize daha da verimli, yüksek kalitede bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Renault ve Dacia markalarımızdan otomobil alımlarını finanse ettiğimiz tüm perakende ve tüzel müşterilerimizin de bu iş birliğinden mutlu olacağını düşünüyor; hem müşterilerimiz hem de bu iş birliğinin tüm paydaşları için verimli sonuçlara ulaşılacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.