Skoda, kampanyalarda da hızlı

Ocak ve Şubat aylarında başarılı satış performansları ile, 2021’in ilk 2 ayında geçen yılın aynı dönemine göre en çok büyüyen ilk 3 markadan biri olan Skoda, Mart’ta da avantajlı kampanyalara devam ediyor.

SKODA, 2021 yılında yeni otomobil satın almak isteyen herkesi Skoda kullanıcısı yapacak eşsiz fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ocak ve Şubat aylarında başarılı satış performansları ortaya koyan Skoda, 2021’in ilk 2 ayında geçen yılın aynı dönemine göre en çok büyüyen ilk 3 markadan biri oldu.

Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra dikkat çeken indirimler ve satış kampanyalarıyla beraber satışlarını yüzde 89 oranında artıran Skoda, yükselen bir marka olarak yeni otomobil almak isteyen kullanıcıları heyecanlandıracak fırsatlarla iddiasını daha da artırıyor. Adından her geçen gün daha fazla söz ettiren Skoda, yükselen satış performansıyla 2021 yılı içerisinde en çok satan ilk 5 marka arasına girmeyi hedefliyor.

200 BİN TL’YE % 0 FAİZ ORANI FIRSATI

Bu fırsatlar kapsamında Mart ayı boyunca Skoda’nın tüm modellerine uygun fiyatlarla erişmek mümkün olacak. 2020 ve 2021 model yılına ait tüm araçlarda özel fiyatlar sunan Skoda, 2020 model yılına ait araçlarda modele göre 200 bin TL’ye varan kredi tutarı/18 ay vade için %0 faiz oranı teklif ediyor.

2021 model yılına ait Skoda’lar için de, 200 bin TL’ye varan kredi tutarı, 24 ay vade için % 0,99 faiz oranı teklifi yer alıyor. Bu kampanyadan, Skoda’nın Octavia ve Superb sedan modelleri; Scala hatchback modeli, Kamiq, Karoq ve Kodiaq SUV modelleriyle yararlanmak mümkün olacak.

3 BİN 599 TL TAKSİTLE KODIAQ FIRSATI

Skoda, SUV tercih edenler için de eşsiz bir fırsat daha sunuyor. Sadece Mart ayında geçerli olmak üzere büyük SUV modeli Kodiaq 3 bin 599 TL’den başlayan taksitlerle tercih edilebiliyor. Kodiaq’ın 1.5 TSI 150 Hp  DSG Elite versiyonu için geçerli olan taksit imkanında, 195 bin 100 TL peşin ve kalan ödeme ise 36 ay vadeli taksit şeklinde gerçekleştiriliyor. 36 ay vadenin sonunda ise bir toplu ödeme yapılıyor.

Yeni otomobil satın almak isteyenler için tüm avantajlı fırsatlar Türkiye geneline yayılan Skoda Yetkili Satıcıları’nda müşterilerini bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.